Czas i koszty dostawy
Czas i koszty dostawy

Koszty dostawy Inpost paczkomaty dla zamówień o wartości powyżej 149 zł:

a) przy przedpłacie - 0 zł.

b) przy płatności "za pobraniem" - 5 zł.

Koszty dostawy Inpost paczkomaty:

a) przy przedpłacie - 18 zł.

b) przy płatności "za pobraniem" - 23 zł.

Koszty dostawy kurier Inpost

a) przy przedpłacie - 23 zł.

b) przy płatności "za pobraniem" - 28 zł.1. Zamówienia złożone przez klientów Sklepu internetowego kompletowane są przez Sprzedawcę w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Na czas realizacji składa się czas niezbędny do skompletowania przedmiotu zamówienia. Dokładamy wszelkich starań aby zamówienia złożone do godziny 12.00 zostały nadane tego samego dnia roboczego.

2. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

3. Wysyłka zamówionych towarów odbywa się wyłącznie na adresy znajdujące się na terytorium Polski. W celu złożenia Zamówienia obejmującego wysyłkę zagranicę należy skontaktować się indywidualnie ze Sprzedawcą.

4. Czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy/odbioru towaru wybranego przez Klienta i nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych od momentu zawarcia umowy.

5. Sprzedawca powierza dostarczenie towarów podmiotom trzecim prowadzącym w tym zakresie działalność gospodarczą, może to być: Firma kurierska Inpost, Firma kurierska DPD, Poczta Polska.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl